LADNÉ MEDOU .. S VARIACÍ KVÍTKŮ


1 110 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Náušnice Medou, to je jemné pohlazení opravdových květin v lahodné kombinaci tyrkysové, fialové a růžové barvy. V těchto náušnicích pro vás kvetou kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora) a Anaphalisu (Anaphalis Margaritacea) seskládané v malebné kompozici. Malé střípky louky, které budou vaše ouška hýčkat něhou přírody  ♡


Popis:

Náušnice Medou jsou jemné pusinky, které v sobě ukrývají jaro samo. S půvabnou kompozicí složenou pouze ze skutečných kvítků, v sytých barvách, které máme tak rády. Vyrobené pro vás ručně, pečlivě, s citem. Rozkošné krásky, které vykouzlí celou louku úsměvů 

Zamilujte si je pro jejich něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci.

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je tak výstižné, co říkáte?

Přejete si ke kráskám doladit i náhrdelník? Přímo k těmto pusinkám je tu náhrdelník Medou LadnostMůžete je ale zkombinovat také s dalšími květinovými poklady: s maličkým a něžným tyrkýskem či s rozkošným tyrkysovým drobínkem. Květy obsažené v těchto náhrdelnících najdete přímo v náušnicích, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).