MEDOU LADNOST .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Láska jménem Medou ♡  

To je pohlazení opravdových květin v lahodné kombinaci tyrkysové, fialové a růžové barvy. Najdete v něm kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora), Anaphalisu (Anaphalis Margaritacea) a speciální varianty naší milé sedmikrásky (Bellis perennis) seskládané tak, že uchvátí oko a obejmou duši. Unikátní šperk, který fascinuje, hladí a bere dech  ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA

 


Popis:

Náhrdelník Medou, to je šperk, který obsahuje samu esenci jara. S nádhernou kompozicí složenou výhradně ze skutečných květin, připomínající harmonii obrazů starých mistrů. V krásných, sytých barvách, které tolik milujeme. Vytvořený ručně, precizně, s citem. Hýčkající jemností a přirozenou elegancí drahokamů louky 

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Přímo k němu jsou tu tyto kráskyMůžete ho ale zkombinovat také s mini pecičkami pidižvíčky v barvách fialové či růžové, s něžnými laskonkami v tyrkysovérůžové nebo fialové barvě či s rozkošnými makronkami. Krásně budou ladit i s těmito pralinkami. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).