LOUKA U ŘEKY .. S POMNĚNKAMI A KAPRADÍM
SKLADEM, ihned k odeslání

Náhrdelník plný květin z nejkrásnějších - našich! ❉

Jako louka u řeky, jako svah u potoka.. Jako když vběhnete do vody a kapky se zatřpytí nad hladinou. A modromodré pomněnky se vzhlížejí v odrazu na hladině a mají barvu jako nebe. Ponořte se znovu do té tiché radosti ♡  

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník s kouskem letního dne, stráveného někde u vody. Jsou v něm výhradně skutečné květiny a kapradí, které v něm tvoří půvabný, důvěrně známý obrázek našich luk a stinných míst.

Najdete v něm květy pomněnky (Myosotis sylvatica), listy zimostrázu (Buxus) a kapradí. 

Náhrdelník je součástí kolekce LOUKA & LES, která vznikla jako pocta naší krásné přírodě. Radosti, kterou nám přinášejí toulky a výlety s našimi milými. Brouzdání se trávou, uskakující kobylky, voňavá tráva a bílá nadýchaná oblaka, hladící krajinu jako velké polštáře. Krásně je tu, viďte?

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i další radost? Můžete ho kombinovat s těmito náušnicemis tímto prstýnkem.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květy, lístky, kapradí, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).