MALENKY RŮŽOVÉ .. S POUPÁTKEM GLIXIE
SKLADEM, ihned k odeslání

Roztomilé maličké náušnice neboli Malenky jsou tu, aby nám přinesly radost přímo z přírody. Růžové a hedvábně jemné pro radost z blízkosti přírody ♡


Popis:

Malenky ❉  Mají jen pár milimetrů a na oušku jsou ňuf ♡ S krásně tvarovanými poupátky glixie (Comanthera elegans) v růžové barvě jsou něžným dotekem přírody. Velikost je tak akorát, aby byly prima praktické a stále výrazně květinové. Nechte rozkvést svou jemnou stránku!

Drobounké pecičky jsou vaše vyslyšené přání. Psali jste si o ně tak dlouho, až jsou na světě ♡  Tak ať dělají samou radost!

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Rozkošný drobínek nebo třeba některý z úchvatných Medou - Něha či jeho menší bráška Něha Mini, Růž, Polibek či Polibek Mini? Můžete je zkombinovat i s dalšími náhrdelníky s růžovou glixií.

❉  Krásky jsou ručně vyrobené u nás ve středních Čechách. Pečlivá práce a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Průměr kuličky: 7 mm.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.