MEDOU RŮŽ .. S VARIACÍ KVĚTŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Láska jménem Medou ♡

to je rozkošná kompozice opravdových rostlin v odstínech něžné růžové barvy. Půvabný šperk, který pohladí oko i srdce ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Medou Růž, to je něha a jemnost sama. S okouzlující kompozicí složenou výhradně z opravdových rostlin, lahodnou jako vonná růžová zahrada. Skelet listu vytváří v pozadí květů nádherný efekt jemné krajky. Je ze stromu fíkovníku posvátného, který se už několik tisíc let těší v Indii pověsti posvátného stromu. Vedle svých léčivých vlastností si ji vysloužil i tím, že podle legendy právě pod ním dosáhl princ Sidhárta osvícení a stal se probuzeným, Buddhou. Úchvatný, že?

Najdete v něm kvítky glixie (Comanthera elegans), plesnivky (Anaphalis Margaritacea), tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora) a sedmikrásky (Bellis perennis) spolu s jemným krajkovím skeletu listu fíkovníku posvátného (Ficus religiosa).

Náhrdelník je vyrobený kompletně ručně, s pečlivostí a citem. Rozkošný šperk, který podtrhne vaši něžnou stránku ♡

Zamilujete si ho pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný, elegantní a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený.. kouzlo, které umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak výstižné, co říkáte?

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Můžete ho zkombinovat s náušnicemi mini pecičkami s růžovou paprskou nebo poupátky glixie, s decentními růžovými pecičkami klasické velikosti nebo s něžnými laskonkami. Visací náušnice k němu budou ladit růžové. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, ladí spolu tedy krásně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).