MEDOU JARO .. S VARIACÍ KVÍTKŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Náhrdelník Medou, to je šperk, který obsahuje samu esenci jara. Připomíná vonící vzduch a ptačí trylky, první paprsky, které hladí poupata květin a probouzejí nový život ve všem, čeho se dotknou. Je to unikátní šperk, který fascinuje, hladí a bere dech  ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Láska jménem Medou ♡  

To jsou půvaby opravdových rostlin ve svěží kombinaci zelené a žluté barvy. Najdete v něm kvítky glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora), plesnivky (Anaphalis Margaritacea), list kapradiny (Rumohra adiantiformis) a skelet listu stromu fíkovníku posvátného (Ficus religiosa) seskládané pečlivě tak, že osvěží oko i mysl ♡

Skelet listu v pozadí vytváří dojem jemné krajky. Je ze stromu fíkovníku posvátného, který se už několik tisíc let těší v Indii pověsti posvátného stromu. Vedle svých léčivých vlastností si ji vysloužil i tím, že podle legendy právě pod ním dosáhl princ Sidhárta osvícení a stal se probuzeným, Buddhou. Fascinující, že?

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných rostlin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, lístek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho zkombinovat s mini pecičkami pidižvíčky, s něžnými laskonkami či klasickými pecičkami ve žluté, limetkové či smaragdové barvě. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).