PROSLUNĚNÍ ŽLUŤÁSCI ..S POUPÁTKY GLIXIE
SKLADEM, ihned k odeslání

Líbezné náušnice s pravými květy - poupátky rostlinky glixie (Comanthera elegans) v zářivé zlatavé barvě. Drobné náušničky klasického tvaru, ale neobvyklého a výrazného obsahu ♡


Popis:

Křehké náušnice s pravými, sytě žlutými poupátky. I přes svou drobnou velikost jsou pecičky výrazné svým obsahem i barvou. Kulička funguje jako lupa a náušnice jsou tak z každého úhlu jiné. Díky tomu vynikne úchvatná struktura květů i malé vzduchové bublinky, které vypadají jako ranní rosa. Žluťásci krásně rozzáří zejména tmavovlásky, a to i v rozpuštěných vlasech.

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Malý drobínek; střední s růžovými nebo vícebarevný s modrými a růžovými kvítky; anebo třeba velký v kombinaci s růžovými nebo modrými kvítky? Či raději prsten?

❉  Náušnice pro vás vyrábím ručně ve své dílně ve středních Čechách. Má pečlivost spolu s rozverností přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Průměr kuličky: 1O mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.