PROSLUNĚNÍ ŽLUŤÁSCI ..S POUPÁTKY GLIXIE


450.00 Kč


Popis:

Křehké náušnice s pravými, sytě žlutými poupátky. I přes svou drobnou velikost jsou pecičky výrazné svým obsahem i barvou. Kulička funguje jako lupa a náušnice jsou tak z každého úhlu jiné. Díky tomu vynikne úchvatná struktura květů i malé vzduchové bublinky, které vypadají jako ranní rosa. Žluťásci krásně rozzáří zejména tmavovlásky, a to i v rozpuštěných vlasech.

Náušnice jsou ručně vyrobené: odlévané, broušené a leštěné. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

Použitý kov je chirurgická ocel vhodná pro alergiky.

Průměr kuličky: 1O mm

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Malý drobínek; střední s růžovými nebo vícebarevný s modrými a růžovými kvítky; anebo třeba velký v kombinaci s růžovými nebo modrými kvítky?

Či raději prsten?

Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály ❉

Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.