NEBESKÉ MEDOU .. S VARIACÍ KVÍTKŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náušnice jsou v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 6 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náušnic.

Pusinky jménem Medou ♡

To je jemné pohlazení opravdových květin v nádherné modrozelné barvě. V těchto náušnicích pro vás kvetou kvítky tavolníku (Spiraea Crenata) a paprsky (Orlaya Grandiflora) seskládané pečlivě v rozkošné kompozici. Malé kousky něhy přírody, které budou vaše ouška přímo hýčkat  ♡


Popis:

Náušnice Nebeské Medou jsou rozkošné krásky, které v sobě ukrývají půvaby louky. S kompozicí složenou pouze ze skutečných kvítků, v sytých barvách, které máme tak rády. Vyrobené pro vás ručně, pečlivě, s citem. Líbezné pusinky, které vykouzlí celou louku úsměvů 

Zamilujte si je pro jejich něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci.

Tyto náušnice nikde jinde neuvidíte ani neseženete - jsou mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotovému šperku. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je tak výstižné, co říkáte?

Přejete si ke kráskám doladit i další radost? Přímo k těmto pusinkám je tu náhrdelník Medou NebeMůžete je ale kombinovat také s dalšími květinovými poklady: s maličkým a něžným tyrkýskem či s rozkošným tyrkysovým drobínkem. Z prstýnků se na ně těší láskyplný modrý nebo tyrkysový. Květy obsažené v těchto špercích najdete přímo v náušnicích, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náušnice pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projdou mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Průměr náušnice: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).