MEDOU NEBE .. S VARIACÍ KVĚTŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 1 měsíc. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Láska jménem Medou ♡  

To je kouzelná hra opravdových rostlin v odstínech modré a tyrkysové barvy. Unikátní šperk, který uchvátí  ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Náhrdelník Medou Nebe, to je šperk, který ukrývá lahodnou kompozici složenou výhradně ze skutečných květin a skeletu opravdového listu, který působí jako jemná krajka. V krásných, sytých odstínech modrozelené, kterou tolik milujeme. Vytvořený ručně, precizně, s citem. Hýčkající jemností a přirozenou elegancí drahokamů louky 

Najdete v něm kvítky tavolníku (Spiraea Crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora), plesnivky (Anaphalis Margaritacea), speciální varianty naší milé sedmikrásky (Bellis perennis) a krajkoví listu stromu fíkovníku posvátného (Ficus religiosa) seskládané tak, že laskají oko a i duši. 

List je ze stromu fíkovníku posvátného, který se už několik tisíc let těší v Indii pověsti posvátného stromu. Vedle svých léčivých vlastností si ji vysloužil i tím, že podle legendy právě pod ním dosáhl princ Sidhárta osvícení a stal se probuzeným, Buddhou. Půvabný, že?

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i další šperky? Přímo k němu jsou tu tyto náušniceMůžete ho ale zkombinovat také s mini pecičkami pidižvíčky v barvách tyrkysové či mint, s něžnými laskonkami v tyrkysové nebo modré barvě. Ladí také s tímto láskyplným prstýnkem. Květy obsažené ve všech těchto špercích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na ocelovém hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).