SLUNKEM POŠIMRANÝ .. S KVĚTY GLIXIE - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 8 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

Svěží náhrdelník s pravými kvítky rostliny glixie (Comanthera elegans). Ztělesněné léto, s jeho vůněmi, květy, paprsky. Něžný náhrdelník v kouzelné barevné kombibaci je jemnou upomínkou na svěží rána a dlouhé večery, rozkvetlé louky i stinné sady. 

DOPRAVA ZDARMA 


Popis:

Něžný náhrdelník s pravými květy v syté žluté a růžové barvě. Půvaby přírody zachycené ve šperku pro vaše potěšení z radostí léta ♡

Přejete si k němu i náušnice? Růžové pecičky nebo visací anebo žluté pecičky či visací? Nebo některý z prstýnků?

❉  Květinové půvabnosti pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání. 

❉  Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek vyměnit za kratší v délce 45 cm, skvěle vypadá i na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Ráda pro vás jiný řetízek vyrobím, tyto úpravy provádím zdarma. Pokud si úpravu přejete, napište mi své přání do poznámky k objednávce.

❉  Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii. Kulička je velká jako ta větší.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).