PIDIŽVÍČCI LÍBEZNÍ .. S POUPÁTKY GLIXIE


630 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


SKLADEM, ihned k odeslání

Roztomilé pidi náušničky s pravými poupátky rostliny glixie (Comanthera elegans) v jemné růžové barvě. Maličké pusinky pro nás, které milujeme drobounké, jemné šperky ❉


Popis:

Pidižvíčkové ❉  Mají jen pár milimetrů a na oušku jsou ňuf ♡  S krásně tvarovanými poupátky glixie v růžové barvě jsou něžným pohlazením přírody.

Drobounké pecičky jsou vaše vyslyšené přání. Psali jste si o ně tak dlouho, až jsou na světě ♡  Tak ať dělají samou radost!

Přejete si k těmto náušnicím i náhrdelník? Rozkošný drobínek nebo třeba některý z úchvatných Medou - Něha či jeho menší bráška Něha Mini, Růž, Polibek či Polibek Mini? Můžete je zkombinovat i s dalšími náhrdelníky s růžovou glixií, případně s některým z růžových prstýnků.

❉  Krásky jsou ručně vyrobené u nás ve středních Čechách. Pečlivá práce a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Průměr kuličky: 6 mm.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.