PIDIŽVÍČCI MINT .. S KVÍTKY PAPRSKY


630 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Roztomilé pidi náušničky s pravými kvítky paprsky (Orlaya Grandiflora) v krásné mentolové barvě. Maličké pusinky pro nás, které milujeme drobounké, jemné šperky ❉


Popis:

Pidižvíčkové ❉  Mají jen pár milimetrů a na oušku jsou ňuf ♡  S kvítky paprsky v jemné mentolové barvě jsou maličkým pohlazením pro vaše ouška.

Drobounké pecičky jsou vaše vyslyšené přání. Psali jste si o ně tak dlouho, až jsou na světě ♡  Tak ať dělají samou radost!

Přejete si k nim i galantní doprovod? Vytvořila jsem pro ně tento drobný náhrdelník. Společnost jim ale může dělat i majestátní Medou Nebe.

❉  Krásky pro vás vyrábím ručně a s nadšením ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivost a rozverná hravost přírody jsou zárukou, že je každý pár zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Průměr kuličky: 6 mm.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály!

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou rozdávat radost.