PIDIŽVÍČEK MINT .. S KVÍTKY PAPRSKY


830 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Rozkošný pidi náhrdelník s pravými kvítky paprsky (Orlaya Grandiflora) ve vaší superoblíbené mint barvě. Pohlazení přírody pro nás všechny, které milujeme drobounké, jemné šperky ❉


Popis:

Roztomilý náhrdelníček s pravými kvítky pro nás, které zbožňujeme opravdu drobné, něžné šperky, které ukrývají "něco navíc". Něhu a půvab kapky opravdové přírody. Vytvořila jsem ho jako galantní doprovod pro vaše pidižvíčky, drobounké náušnice se stejnými květinami. Bude vám ale dělat spoustu radosti i jako samostatný, velmi jemný a decentní šperk.

Přejete si k němu i náušnice? Je přímo stvořený k těmto pidižvíčkům.

❉  Náhrdelník je vyrobený v mé dílně u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 43 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 10 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály!

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).