RŮŽOVÁ CESTA .. S VARIACÍ KVĚTŮ


2 350 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Hory lze překonat jen klikatými cestami ♡ 

Šperk, který odráží myšlenku životní cesty skrze květiny pečlivě seskládané v harmonické kompozici, která okouzlí a hladí. Jediný kus, který nebudu opakovat ♡

Tento krasavec má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Život jako pouť a my jako poutníci. Odraz naší cesty jsem vložila do tohoto náhrdelníku, jímž se vine pěšinka z květin a lístků. Najdete v něm skutečné kvítky glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata) a paprsky (Orlaya Grandiflora) doplněné o lístky rdesna (Polygonum aviculare). Jedinečný a jediný kus, který nebudu opakovat. Budete mít tedy šperk jako nikdo jiný 

Zamilujte si ho pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný..

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si k náhrdelníku doladit i náušnice? Můžete ho ale zkombinovat s mini pecičkami pidižvíčky v růžové barvě, s decentními růžovými pecičkami klasické velikosti nebo s něžnými laskonkami. Visací náušnice k němu budou ladit tyto růžové. Květy obsažené ve všech těchto náušnicích najdete přímo v náhrdelníku, ladí spolu tedy parádně.

A pokud milujete prstýnky, podívejte se na tento růžový.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník dodávám na hadinkovém řetízku délky 50 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 30 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály  ♡

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).