ŠEROSVIT MINI MILUJ .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Lásky plný, drobounký a květinový. To je náhrdelník z kolekce Šerosvit, který ukrývá květ tavolníku s krásnými okvětními plátky ve tvaru srdíček. Dopřejte si rozkošný šperk pro výjimečný pocit kdykoli!


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy barokních mistrů.

V tomto malém náhrdelníku najdete kvítek tavolníku (Spirea crenata) ve společnosti paprsky (Orlaya Grandiflora) podtržené černým pozadím. Květ tavolníku má okvětní plátky ve tvaru srdíček, je tedy malým talismanem plným lásky. Je až neuvěřitelné, že takto opravdu vykvetl a stvořila ho příroda sama ♡

Zamilujte si ho pro jeho jemnou energii - nebudete ho chtít sundavat!

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Můžete ho zkombinovat s těmito náušnicemi.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny a šperkařská epoxidová pryskyřice, kov. Obruba náhrdelníku je z postříbřené mosazi; očko, šlupna a řetízek jsou ocelové.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).