ŠEROSVIT ZTRACENÝ KVĚT .. S VARIACÍ KVĚTŮ
Mysticky tajů-plný a plný opravdových květin. To je náhrdelník z kolekce Šerosvit, kterému dominuje "ztracený" květ. Dopřejte si výjimečný šperk pro výjimečné chvíle!


Popis:

ŠEROSVIT.. to je unikátní kolekce šperků tajuplného kouzla a nevšední krásy. Opravdové květiny, listy a stébla tu vystupují z hedvábí noci v jemné kompozici inspirované obrazy starých mistrů ♡

Tento náhrdelník zaujme zvláštní "ztracenou" květinou, jejíž střed pohltila čerň. Dává prostor fantazii, která květ dotváří a vnímá jako tajemný, zející a zvláštní. Nechte se okouzlit tímhle malým divem..

Najdete v něm kvítek glixie (Comanthera elegans) - nebo alespoň jeho viditelnou část - ve společnosti tavolníku (Spirea crenata), paprsky (Orlaya Grandiflora), šateru (Gypsophila paniculata) a stébel trávy.

Zamilujte si ho pro jeho tajuplnou, jemnou, mystickou krásu - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný, elegantní a přesto tak jemný a něžný. 

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

Přejete si ke krasavci i sličný doprovod? Můžete ho zkombinovat s těmito náušnicemi.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květiny a šperkařská epoxidová pryskyřice, kov. Obruba náhrdelníku je z postříbřené mosazi; očko, šlupna a řetízek jsou ocelové.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 22 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).