ŠPETKA LÁSKY NĚHA .. S VARIACÍ KVÍTKŮ


650 Kč

Je nám líto, ale toto kvítí momentálně není k dispozici. Můžeme vám ho ale udělat na zakázku, napište nám.


Pro trochu lásky šel bych světa kraj.. To nejněžnější pohlazení pravých kvítků v rozkošném jemném srdíčku ♡ 


Popis:

Láskyplný náhrdelník s půvabnou kompozicí kvítků v krásných odstínech světle modré a mentolové barvy. Ústřední květina je mimořádně pěkná poměnka lesní (Myosotis sylvatica). Maličká mentolová srdíčka jsou pečlivě vybrané okvětní plátky paprsky (Orlaya Grandiflora), které skutečně vykvetly v tomto roztomilém tvaru.

Něžné pohlazení pro krčky vašich milých ♡

Přejete si k této něze i náušnice?

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím u nás ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kousek zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, stébla, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je jemná hadinka, délka 43 cm, je součástí balení. Můžu vám vyrobit i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměnit za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám ráda a zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 12 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Pomněnky jsou poměrně náchylné na vyšisování. Doporučuji vystavovat srdíčko co nejméně slunečním paprskům a když zrovna nebude zdobit váš krček, uchovávat ho v temnu.

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho zahrnout něhou (třeba sebe).