MEDOU ČERVÁNKY MINI .. S VARIACÍ KVĚTŮ - NA OBJEDNÁVKU
Náhrdelník je v tuto chvíli pouze na objednávku.

Doba dodání je cca 8 týdnů. Objednávku vytvoříte zakoupením náhrdelníku.

 

Malá láska jménem Medou ♡  

To je jemný náhrdelník, který v sobě ukrývá malou louku skutečných květin v něžných tónech růžové a světle modré. Svěží jako léto samo  ❉

Tento fešáček má DOPRAVU ZDARMA


Popis:

Koukala jsem na západ slunce a vzala kousek nebe. Poprosila louku o nejkrásnější květy a schovala je do jemného náhrdelníku, půvabného jako letní obloha.

Náhrdelník Medou Červánky Mini, to je šperk, který ukrývá půvabnou kompozici složenou výhradně ze skutečných květin v té nejněžnější barevné kombinaci. Vytvořený ručně, precizně, s citem. Hýčkající jemností a přirozenou elegancí drahokamů louky 

Najdete v něm kvítky pomněnky (Myosotis sylvatica), glixie (Comanthera elegans), tavolníku (Spiraea Crenata), plesnivky (Anaphalis Margaritacea) a paprsky (Orlaya Grandiflora).

Zamilujte si ho pro jeho něhu, pro křehkou krásu skutečných květin, které můžete pozorovat až do nejmenších detailů. Každý okvětní plátek, každou jemnou nuanci - nebudete od něj moci oči odtrhnout.

Je to unikátní šperk, který bude zlatým hřebem vaší garderoby. Výrazný a přesto tak jemný a něžný. Dokonale decentní a přitom tak přirozený..  spojení, která umí jen příroda sama ♡

Tento náhrdelník nikde jinde neuvidíte ani neseženete - je mým vlastním návrhem i výrobkem, od myšlenky až k hotové kráse. 

A proč jméno Medou? Meadow znamená v angličtině louka. Vždycky se mi to slovo líbilo pro svou zvukomalebnost - a tady je navíc tak krásně výstižné, co říkáte?

Přejete si k náhrdelníku doladit i další šperky? Přímo k němu jsou tu tyto náušniceMůžete ho ale zkombinovat také s mini pecičkami pidižvíčky, s něžnými laskonkami nebo pecičkami. Jsou tu k němu i visací náušnice. Ladí také s tímto kulatým nebo láskyplným prstýnkem. Květy obsažené ve všech těchto špercích najdete přímo v náhrdelníku, sedí spolu tedy nádherně.

❉  Náhrdelník pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivě, jemně, s trpělivostí. Projde mýma rukama bezpočtukrát, od tvorby návrhu a kompozice přes mnohé odlévání, několikeré ruční broušení a nakonec ruční leštění do vysokého lesku a jedinečné krásy.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a hýčkání.

❉  Náhrdelník vám pošlu na hadinkovém řetízku délky 45 cm. Ráda vám vyrobím i jinou délku dle vašeho přání, případně vyměním za kuličkový typ řetízku. Tyto úpravy pro vás udělám zdarma - napište mi do poznámky k objednávce.

❉  Průměr přívěsku: 20 mm

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech květů jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperk dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někoho hýčkat přírodou (třeba sebe).