ESENCE LÉTA .. S KVÍTKY GLIXIE
Okouzlující náhrdelník s pravými květy glixie (Comanthera elegans) v nádherných, sytých barvách léta. Připomínka rozkvetlých luk a jejich vůní, pohlazení paprsků i dlouhých večerů. 

DOPRAVA ZDARMA 


Popis:

Překrásný náhrdelník s pravými květy v syté červené, žluté a růžové barvě. Sama esence léta v půvabném šperku, který si zamilujete ♡

Přejete si k tomuto náhrdelníku i náušnice? Visací červené, růžové nebo žluté anebo pecičky červenérůžové nebo žluté. Anebo prstýnek?

❉  Přívěsek pro vás vyrábím ve své dílně ve středních Čechách. Pečlivá ruční práce a hravá rozvernost přírody jsou zárukou, že je každý kus zcela jedinečný.

❉  Složení: květinky, šperkařská epoxidová pryskyřice, ocel. Spousta něhy a trocha hýčkání.

❉  Řetízek je hadinka, délka 51 cm, je součástí balení. Na přání mohu řetízek zdarma vyměnit za kratší v délce 45 cm, skvěle vypadá i na dlouhém kuličkovém řetízku v délce kolem 70 cm. Jak to květinkám sluší na kuličkovém můžete vidět na poslední fotce. Pokud si úpravu přejete, napište mi své přání do poznámky k objednávce.

❉  Průměr koule: 25 mm. Velikost můžete vidět na poslední fotografii, tato kulička je velká jako ta větší.

❉  Případné drobné nedokonalosti jako malé vzduchové bublinky, jemné nuance v barvách či velikostech a tvarech rostlin jsou součástí jedinečné charakteristiky těchto šperků. Vezměte prosím na vědomí, že uvedené fotografie jsou vzorové a zaslaný šperk se může v maličkostech lišit. Příroda si potrpí na originály 

❉  Šperky dodávám v dárkové krabičce, takže můžete rovnou někomu udělat radost (třeba sobě).